Máte chuť cvičit brzo ráno, kdy ještě všichni spí?

Pokud jste předplatitel, tak žádný problém! Naše posilovna je pro Vás k dispozici 24 hodin. Nejste omezování časem, je jen na Vás, kdy si přijdete zacvičit.

Každý předplatitel obdrží po vyplnění registrace čip. Po zaplacení předplatného (měsíční, 3 měsíční, půlroční či roční) se mu čip aktivuje na dané období. Součástí registrace je pořadové číslo, které zároveň slouží jako variabilní symbol při platbách. Nejideálnější je provést platbu přes bankovní účet. Další možností je platba hotově při předání čipu.

Čip slouží k otevření dvou dveří (jedny vchodové, druhé přímo do posilovny NessFit). Stačí čip podržet na označeném místě u vchodů a budete mít volný vstup.

Je jedno, jestli tu nás budete hodinu dvě nebo přijdete ráno a týž den také večer. Být předplatitelem se vyplatí nejen finančně, ale především pro pohodlí a neomezování.

Pokud nejste předplatitelem, je návštěva možná pouze s někým, kdo vlastní aktivní čip, jinak se do budovy nedostanete. Zapíšete se do návštěvní knihy, kde uvedete své jméno, dále jméno předplatitele, s kým jste posilovnu navštívil, datum, čas návštěvy, částku, kterou jste uhradil do uzamčené kasy a Váš podpis. Prostory jsou monitorovány kamerovým systémem. V případě porušení pravidel bude předplatiteli deaktivován čip a nebude moct NessFit nadále navštěvovat. A to se domníváme, že by to byla škoda. ;-)

Chceme vám vycházet maximálně vstříc, aby pobyt v NessFitu byl pro vás co nejpříjemnější a nejpohodlnější.

Vážíme si všech našich klientů.