Vybavení fitcentra ústí nad orlicí

Cardio zóna

BĚŽECKÝ PÁS

běžecký pás nessfit

Tento běžecký pás nabízí komfortní rozměry běžecké plochy 56 x 153 cm a unese i robustnější sportovce do 180kg. Pás disponuje jednoduchým velikým a přehledným dysplejem, který Vám umožní jednoduše nastavit cvičení a kontrolovat jeho průběh. Pás disponuje zjednodušeným ovládáním, které umožňuje tří rychlostní režim. Pulflex™ absorpční systém se postará o šetrné zacházení s klouby sportovce.

CROSSOVÝ TRENAŽÉR

crossový trenažér nessfit

Robustní konstrukce crossového trenažéru zajišťuje stabilitu během cvičení, při konstrukci stroje bylo pamatováno na pohodlí svých uživatelů. Velké pedály a fakt, že stroj zvládá i mohutnější sportovce (do 160 kg), jsou základem pro bezproblémové používání v komerčním fitness. Díky pohyblivým madlům zapojí sportovci do tréninku celé tělo a nikoli pouze spodní část, to přináší komplexnější procvičení celého těla a zároveň i možnosti různých fitness režimů pro tréninkové dávky.

VESLAŘSKÝ TRENAŽÉR

veslařský trenažér nessfit

Komfortní rozměry veslařského trenažéru nabízí dostatečný prostor i pro vyšší sportovce. Sedadlo je usazeno na hliníkové kolejnici, která je navržena speciálně tak aby byl pohyb během tréninku co nejvíce plynulý. Spirálový větrák funguje jako přirozený odpor pro cvičení, umožňuje individuální nastavení zátěže a zároveň je vyvinut tak, aby minimalizoval hluk, který v průběhu cvičení vzniká. Ergonomická rukojeť je tvarována tak, aby bylo držení ruky, potažmo celého těla, co nejpřirozenější. To napomáhá kvalitnímu pohybu těla a svalového aparátu v průběhu cvičení, díky čemuž trénujete efektivněji a zatěžujete pouze ty partie, které by zatěžovány měly být.

Cvičení na tomto cardio trenažéru je bezpečné a zaručuje účinné procvičení celého těla. Běžné veslování poskytuje ten nejlepší trénink. Procvičuje všechny hlavní skupiny svalů, stejně jako srdce, plíce a oběhový systém. Stroj je samonosný a cvičení je oproti běhu bez nárazové, což značným způsobem šetří klouby. Intenzita cvičení je dána pouze tím, jak tvrdě chcete sami trénovat. Veslař je vhodný pro každého bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici.

Cyklotrenažér

rotoped nessfit

Cyklotrenažér IMPULSE FITNESS PS300 je určený pro vysoké namáhání. Kvalitní konstrukce z oválného profilu, výškově i podélně nastavitelné sedadlo, elegantní vzhled. 16 možností vodorovného nastavení sedadla, 14 výškových pozic.

POSILOVACÍ ČÁST

MULTIFUNKČNÍ VĚŽ

multifunkční věž nessfit

Multifunkční posilovací věž Impulse, je plnohodnotná komplexní multifunkce, která kombinuje několik cvičebních pozic. Člověk tak získává možnost procvičit prakticky celé tělo. Podstatné je, že posilovací věž je vybavena samostatnými zátěžovými sloupci, díky tomu nabízí více pozic, kde mohou klienti cvičit zároveň.

Posilovací stroj IMPULSE IF 4 stack multi-station je určena pro procvičení celého těla. Zabrat dostanou především svalové skupiny v oblasti horní poloviny těla, posílíte břišní svaly, svaly ramenní, bicepsy a tricepsy, dále pak šíjové svaly, svaly zádové, stehenní svaly a mnoho dalších. Výhodou tohoto stroje je fakt, že si cvičení můžete do značné míry upravit dle svých potřeb, existuje ohromné množství cviků, které Vám umožní zacílit na konkrétní svalovou skupinu. Můžete zvolit různé adaptéry a varianty cviků.

V případě cvičení s protisměrnými kladkami Vám nabízíme způsob, jak posílit a zformovat Vaší postavu. Díky tomu, že zpevníte břišní svaly a své zádové svalstvo, získáte větší odolnost proti zranění a chronickým problémům, které souvisí s každodenní pracovní rutinou. Zpevnění zádových svalů pomáhá předcházet bolestem zad, ze kterých se mohou vyklubat závažná onemocnění, proto je vhodné protisměrné kladky zařadit do sestavy pro Váš kruhový trénink ve Vašem cvičebním plánu.

Pozice

 1. 1. pozice - stahování horní kladky (horní zádové svalstvo, paže)
 2. 2. pozice - spodní kladka - veslování (spodní a horní zádové svalstvo)
 3. 3. pozice - tricepsové stahování - cviky na triceps
 4. 4. pozice - jednoruční úchop - cviky na paže a triceps

Boxovací stanice

rotoped nessfit

Přídavný modul Impulse Zone - Boxovací stanice patří do konceptu multifunkční modulární konstrukce IZ pro funkční trénink od společnosti Impulse Fitness. Samotné označení Impulse Zone napovídá, že se jedná o moderní přístup pro řešení Vašeho fitness centra. Devizou modulárního konceptu je rozmanitost. Můžete si zvolit a pospojovat jednotlivá stanoviště tak, jak to bude Vám a klientům vyhovovat.

CHEST PRESS – TLAKY NA PRSA V SEDĚ

tlaky na prsa nessfit

Posilovací stroj IMPULSE - tlaky prsa vsedě. Ideální řešení pro procvičení a zpevnění prsních svalů. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo maximálně bezpečné a efektivní. IMPULSE – Chest Press slouží k posilování horní poloviny těla, zejména prsních svalů, bicepsů, tricepsů a svalových skupin v břišní oblasti. Výhodou oproti funkčnímu tréninku je snížení zátěže na klouby. Uživatelé ocení i jednoduché ovládání stroje, lehce nastavitelné sedlo, ergonomické dvojité úchopy, díky kterým se cvičící může zaměřovat na různé svalové skupiny.

SHOULDER PRESS – TLAKY NA RAMENA

shoulder press tlaky na ramena nessfit

Shoulder press je určen pro procvičení ramenních svalových skupin především pak svalů ramen, zabrat dostanou svalové skupiny šíjových svalů, dále procvičíte deltové svaly, svaly trapézové a svaly rombické. Při cvičení dále zapojíte své tricepsy a zdvihače lopatek. Tlaky na ramena pomáhají procvičit, posílit a srovnat záda a nepřímo tak i držení těla, proto je vhodná pro každého sportovce, který se chystá aktivně věnovat kolektivním a kontaktním sportům. Stroj je vhodný i pro lidi, kteří potřebují zpevnit záda a ramena ze zdravotních důvodů, typicky pak pro lidi, kteří tráví většinu své pracovní doby v sedačce, nebo křesle své kanceláře. Zpevnění zádových svalů pomáhá předcházet bolestem zad, ze kterých se mohou vyklubat závažná onemocnění, proto je vhodné shoulder press zařadit do kruhových tréninků vašeho cvičebního plánu.

Chin/Dip Combo – Zádové a prsní svalstvo

Zádové a prsní svalstvo nessfit

Nová řada posilovacích strojů Impulse IT95 je perfektní volbou pro profesionální zařízení a nabízí kvalitní a profesionální produkty. Posilovací stroj IMPULSE Hrazda/bradla s dopomocí je určený pro bezpečné procvičení svalových skupin zádových svalů a prsních svalů. Stroj zabere malý prostor a je prakticky bezúdržbový při provozu na úrovni komerčního fitness. Cvičení na stroji IMPULSE Hrazda/bradla s dopomocí nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby, a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje. Fitness stroje ze série IMPULSE IT jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost proti opotřebení. Váha závaží o výběru 72 kg, 91 kg, 106 kg nebo 134 kg s volitelným nastavením hmotnosti je perfektní pro každou tělocvičnu nebo posilovnu.

REVERSE FLY – POSILOVACÍ STROJ PRSA

posilovaci stroj prsa nessfit

Pec fly and rear delt je určen pro procvičení prsních svalových skupin především pak svalů deltového svalu, zabrat dostanou svaly šíjové svaly a ramenních svalů, dále procvičíte velký sval prsní, sval hákový a svaly rombické. Při cvičení dále zapojíte své tricepsy a bicepsy. Posilování prsních svalů má pozitivní dopad na dýchací cesty, zpevněním šíjového a prsního svalstva lze dosáhnout zvýšené rezistence proti úrazům, větší dynamiky pohybu a správného držení těla, což má dopad i na prevenci proti případným bolestem těla zad a páteře. Proto je vhodné tento stroj zařadit do kruhových tréninků ve cvičebního plánu.

Dual LEG PRESS – POSILOVACÍ STROJ NA STEHNA

leg press nessfit

Leg press je určen pro procvičení stehenních svalových skupin především pak svalů na zadní straně stehen, kde posílíte především dvouhlavý sval stehenní, dále pak velký sval hýžďový. Na přední straně nohy zapojujete část čtyřhlavého svalu stehenního (quadricepsu). Zároveň zde máte možnost procvičit i lýtkové svaly. Leg press pomáhá procvičit, posílit a zpevnit úpony kloubů i klouby samotné, proto je leg press vhodný pro každého sportovce, který se věnuje kolektivním a kontaktním sportům. Jedná se o základní a nejkomplexnější stroj pro procvičení svalových skupin dolní části těla. Oproti dřepům, které se dají cvičit s volnými váhami, je cvičení na stroji bezpečnější a méně náročné na techniku. Představuje pohodlnější cestu k formování svalů na spodní části těla. Leg press tak představuje ideální alternativu pro lidi se zádovými problémy, a nebo s problémy s klouby.

LEG PRESS – POSILOVACÍ STROJ NA STEHNA

leg press nessfit

Leg press je určen pro procvičení stehenních svalových skupin především pak svalů na zadní straně stehen, kde posílíte především dvouhlavý sval stehenní, dále pak velký sval hýžďový. Na přední straně nohy zapojujete část čtyřhlavého svalu stehenního (quadricepsu). Zároveň zde máte možnost procvičit i lýtkové svaly. Leg press pomáhá procvičit, posílit a zpevnit úpony kloubů i klouby samotné, proto je leg press vhodný pro každého sportovce, který se věnuje kolektivním a kontaktním sportům. Jedná se o základní a nejkomplexnější stroj pro procvičení svalových skupin dolní části těla. Oproti dřepům, které se dají cvičit s volnými váhami, je cvičení na stroji bezpečnější a méně náročné na techniku. Představuje pohodlnější cestu k formování svalů na spodní části těla. Leg press tak představuje ideální alternativu pro lidi se zádovými problémy, a nebo s problémy s klouby.

Hack Squat – POSILOVACÍ STROJ NA STEHNA

Hack Squat nessfit

Posilovací stroj ze série Impulse fitness SL series je určený k procvičení stehenních svalů. Mohutná a stabilní ocelová konstrukce nabízí trny pro odložení kotoučů.

Série SL patří do kategorie pro komerční prostředí. Jedná se o vysoce kvalitní stroje s nadčasovým designem a kvalitním zpracováním. Série je tvořena stroji, které zajistí dokonalé procvičení celého těla. Stroje mají moderní biomechanické prvky, které zajišťují optimální polohu těla během cvičení. Páteř je během cvičení v takové pozici, aby cvik byl co možná nejefektivnější a zároveň nejbezpečnější. U designu série SL mysleli výrobci také na údržbu. Jednoduchá údržba a manuální nastavení představují další uživatelsky příjemné benefity série SL.

PŘEDKOPÁVÁNÍ A ZAKOPÁVNÍ V SEDĚ

predkopavani a zakopavani v sede nessfit

Leg extension je určen pro procvičení stehenních svalových skupin především pak čtyřhlavého svalu stehenního (quadricepsu) a zadního svalu stehenního (hemstringu). Mimo jiné stroj pomáhá procvičit a posílit úpony kolenních kloubů i klouby samotné, částečně pak i svalové skupiny na zadní části. Posilování na tomto stroji Vám tedy nenabízí pouze svalový objem, ale především zpevnění pohybového aparátu.

roznožování / snožování V SEDĚ

roznožování / snožování v sede nessfit

Nová řada posilovacích strojů Impulse IT95 je perfektní volbou pro profesionální zařízení a nabízí kvalitní a profesionální produkty. Posilovací stroj Adductor/Abductor - roznožování /snožování je skvělým strojem na procvičení čtyřhlavého stehenního svalu a hýžďových svalů. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom prostorově nenáročné. Uživatel získává pohodlný způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Cvičení na stroji IMPULSE Abductor/adductor nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci. Váha závaží o výběru 72 kg, 91 kg, 106 kg nebo 134 kg s volitelným nastavením hmotnosti je perfektní pro každou tělocvičnu nebo posilovnu.

POSILOVACÍ KLEC

posilovaci klec nessfit

Multifunkční stojan, poloviční silová klec, má společnou základní rámovou konstrukci, která umožňuje zaměnitelnost dílů a příslušenství. Stojan je zaměřen na cvičení s lavicí. Dobře poslouží i pro samostatný trénink s volnou vahou.

7° zkosení stojanu na činku pro efektivnější procvičování

 • Bezpečnostní odkládací držáky na osu
 • Na horní části jsou přivařená bradla na procvičování shybů
 • Velká škála posilovacích cviků

Multipress

multipress nessfit

Univerzální posilovací stroj multipress k procvičení celého těla s pevnou, stabilní konstrukcí pro bezpečné cvičení dřepů, bench pressu, výponů a mnoha dalších rozmanitých cviků pro budování svalstva. Uvnitř konstrukce je umístěno protizávaží, které vyvažuje váhu vodorovné tyče. Startovací váha je tedy 0 kg a vy cvičíte vždy s hodnotou, kterou si umístíte na vodorovnou vodící tyč.

Bicepsový zdvih s oporou v loktech

multipress nessfit

Lavice slouží na posilování bicepsového svalstva. Bicepsová opěrka je pevná, výška sedáku se nastavuje pomocí plynového pístu.

BRADLA PRO BŘIŠNÍ, prsní A ZÁDOVÉ SVALY

bradla pro brisni svaly a zadove svaly nessfit

Posilovací stojan IMPULSE Vertical Knee raise. Bradla ze solidní konstrukce určená pro procvičení horní poloviny těla. Jedná se o pomocníka při cvičení břišních a zádových svalů. Bradla mají pevnou konstrukci, která se jen tak nezvrhne. Kvalitní materiály a polstry pomáhají dobrému prožitku ze cvičení.

LAVICE NA BŘÍŠNÍ SVALY

lavice na brisni svaly nessfit

IMPULSEFITNESS - lavice víceúčelová na břicho - negativní sklon

HYPEREXTENZE

hyperextenze nessfit

Posilovací lavice IMPULSE Multi hyperextension. Posilovaní zádových svalů.

olympijská osa s paralelními úchopy

olympijská osa nessfit

TX speciální multi úchopová osa s širokým výběrem cviků je efektivní doplněk a skvěle obohatí každou posilovnu. Osvědčená kvalita a perfektní provedení. Short multi grip bar značky ATX je vhodná zejména pro trénink bicepsů a tricepsů, stejné jako pro ramenní a hrudní svaly.

Universální osa

universální osa nessfit

Universální hex osa s otočnými madly a se třemi šířkami madel pro individuální uchopení dle velikosti dlaně . Hex osa od ATX určena pro kotouče o průměru 50 mm. Úchopy jsou vybaveny vroubkováním, které snižuje pravděpodobnost prokluzu a zlepšuje manipulaci s osou během tréninku. Úchopy jsou otočné, takže během cvičení nezatěžujete zápěstí. Délka madel je 17,5 a průměry jsou - 25, 38 a 50 mm. Vroubkované úchopy jsou opatřeny centrálním proužkem, který pomáhá uživateli správně umístit jeho dlaně. S nosností až 400 kg je osa vhodná pro velmi náročné tréninky, jako jsou např. mrtvé tahy.

Olympijská tyč pro dřepy

olympijská tyč nessfit

Olympijská osa značky ATX určená přímo na dřepování. Umožňuje Vám jednodušší úchop a cvičení je pohodlnější. Provedení této osy Vám pomáhá dodržet správnou techniku dřepu, tzn. mít rovná záda a vyhnout se přílišnému předklánění. Správná technika Vás dokáže připravit na případné přidávání zátěže. Další výhodou oproti běžné olympijské ose je fakt, že zátěž zůstává na Vašich ramenech, takže se jedná o jiný tip dřepu než je například powerliftingový low-bar squat.

Ostatní vybavení Nessfit

 • 2000kg váhy v kotoučích
 • jednoruční činky 1 až 50kg plus možnost použít jednoruční činky nakládací když by bylo 50kg málo
 • Kettlebelly 4 až 32kg
 • BOSU
 • odporové gumy, bedna na výskoky, medicinebally, švihadla, a mnoho dalšího

… a nechybí činky, olympijské osy, závaží ve všech možných váhových kategorií

Pokud se Vám zdá, že něco chybí v našem NessFitu, není nic snazšího, než nám dát o tom vědět. ;-)